Kontakt


CONWAY STF sp.k.

Ślęza, ul. Tulipanowa 2
55-040 Kobierzyce

tel. 71 364 31 37
e-mail: info@conway.com.pl

REGON: 021730972
NIP: 894 303 42 64
KRS: 0000516107


Napisz do nas


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w zgłoszeniu przez Conway STF sp.k. w Kobierzycach przy ul. Tulipanowej 2, Ślęza na potrzeby realizacji zgłoszenia. *

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych i statystycznych, w trakcie a także po wygaśnięciu usług realizowanych przez Serwis. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 R. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) dane zamieszczam dobrowolnie, mam prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych.

* Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Bez jej oznaczenia nie będzie możliwe wysłanie formularza, a także przesłanie Państwu odpowiedzi drogą elektroniczną. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania, usunięcia, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Administratorem danych osobowych jest Conway STF sp.k. Podanie danych osobowych, które przetwarzane będą w celach marketingowych jest dobrowolne.