Pracownik ogólnobudowlany - hakowy/sygnalista

Pracownik ogólnobudowlany – hakowy/sygnalista

Opis stanowiska:

  • prace ogólnobudowlane przy wbijaniu pali prefabrykowanych na terenie całej Polski,
  • prowadzenie rozładunków pali prefabrykowanych na budowie,
  • współpraca z operatorem maszyny palującej przy prowadzonych pracach.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na ww. stanowisku,
  • dużym atutem będzie odbyte szkolenie na hakowego, sygnalistę,
  • dyspozycyjność, zaangażowanie.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • udział w realizacji ciekawych inwestycji.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z nazwą stanowiska w tytule maila na adres:

info@conway.com.pl


Prosimy o zamieszczenie zgody na wykorzystanie danych osobowych w procesie rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 133 poz. 883). 

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.


Napisz do nas


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w zgłoszeniu przez Conway STF Sp. z o.o. Sp.K. w Kobierzycach przy ul. Tulipanowej 2, Ślęza na potrzeby realizacji zgłoszenia. *

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych i statystycznych, w trakcie a także po wygaśnięciu usług realizowanych przez Serwis. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 R. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) dane zamieszczam dobrowolnie, mam prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych.

* Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Bez jej oznaczenia nie będzie możliwe wysłanie formularza, a także przesłanie Państwu odpowiedzi drogą elektroniczną. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania, usunięcia, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Administratorem danych osobowych jest Conway STF Sp. z o.o. Sp.K. Podanie danych osobowych, które przetwarzane będą w celach marketingowych jest dobrowolne.